Apartamento No Brooklin
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Πάρκινγκ Υπηρεσία παρκαδόρου | Πισίνα Πισίνα στην ταράτσα |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento No Brooklin Σάο Πάολο επίσης απέχει 900 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Campo Belo.
WTC Golden Hall και Av Faria Lima βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 2,1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 7 χλμ. από την Avenida Paulista.
Η πρόσβαση στην πισίνα στον τελευταίο όροφο εξασφαλίζει μια ακόμα πιο χαλαρωτική διαμονή.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο4,5 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία παρκαδόρου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Ταράτσα
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Apartamento No Brooklin;
Το το Apartamento No Brooklin παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento No Brooklin;
Οι επισκέπτες του το Apartamento No Brooklin μπορούν να φέρουν κατοικίδια.